Yerel Haberler

Berat Kandili Mesajları Resimli Berat Kandili mesajları 2021 yeni, uzun ve kısa Kandil mesajları

Berat Kandili için geri sayım bugün sona erdi. Kandil Mesajları da her yıl olduğu gibi bugün en çok araştırılan konular arasında.

Korona virüs nedeniyle bu kandili sevdiklerinden uzakta geçirecek olanlar, resimli Berat Kandili Mesajları ve sözlerini araştırıyorlar. En güzel, yeni, uzun ve kısa kandil mesajı ile sözleri aşağıda yer almaktadır. Beğendiğiniz kandil mesajı ile yakınlarınıza hayırlı kandiller diyebilir, bu mübarek günlerini tebrik edebilirsiniz. Kandiliniz mübarek olsun…

BERAT KANDİLİ MESAJLARI 2021

Berat Kandili mesajları 2021 ile sevdiklerinizin kandilini en içten dileklerinizle kutlayabilirsiniz. Kısa, uzun, resimli ve yeni seçenekler ile kandil mesajları bu başlık altında yer alıyor.

RESİMLİ BERAT KANDİL MESAJLARI

Resimli Berat Kandili mesajları ve sözlerini kolaylıkla indirerek bugün için sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

BERAT KANDİL MESAJLARI

Berat Kandili mesajları ve sözlerini kolaylıkla kapyalayıp bugün için sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Ey Rabbim! Bu gece şu sonsuz merhamet ve rahmet deryasından bir damla da olsa nasiplenmeyi kısmet eyle. Berat kandiliniz mübarek olsun!

Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak gibi yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların sizleri sırılsıklam etmesi dileğiyle… Kandiliniz mübarek olsun!

Sen ki; suskun gönüllerde saklı kalanları bilirsin, ne arzu ediyorsak en hayırlısını naip et bize Allah’ım… Hayırlı kandiller.

Ellerin duaya uzandığı sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınızın kabul olması dileğiyle…

Bugün ellerini semaya gönlünü Mevla’ya aç… Bugün günahlarından olabildiğince kaç çünkü bugün Berat kandili… Berat Kandiliniz mübarek olsun!

Bir Yorum

Tıkla Haber'e Değerli Yorumunu Kat

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyiciyi lütfen kapatınız