Teknoloji Haberleri

Bu hafta en fazla kazandıran kripto paralar

Kripto para dünyasında bu hafta olumlu yönde değişim yakalayarak yüzde 20 yükseliş elde eden coin, XEM oldu. Böylece fiyatı 0.15 dolar seviyelerine kadar çıktı. Bu kripto para projesi en beğenilenler içerisinde yer alıyor.

Bu hafta iyi bir miktarda kazandırmayı başaran bir diğer dijital varlık RVN coin oldu. Yaklaşık olarak yüzde 17,56 oranında yükselmeyi başardı. Böylece fiyat bakımından 0,06 seviyelerine kadar yükseldi. Genel haftaya bakacak olursak aslında son derece iyi bir performans sergilediğini söyleyebiliriz.

OKB coin ise yine hem hacim hem de piyasa değeri bakımından iyi bir yükseliş yakaladı. 24 saatlik hacmine baktığımızda 153.492.426 olduğunu görüyoruz. Haftalık olarak yüzde 11,50 oranında yükseliş yakaladı. AXS coin ise bu hafta yüz güldüren kripto para birimleri

arasında yer alıyor. Haftalık olarak değişimi yüzde 9,26 seviyesinde.
AXS coin bir NFT projesi olduğu için ayrı bir değer görüyor. Birçok kişi bu kripto para biriminlerinin beklenenden çok daha fazla artış göstereceğini tahmin ediyor.E-haber.org Türkiye ve Dünya’dan Son Dakika Gelişmelerini Takip Eden ve Okuyucularıyla buluşturan haber ve Magazin Sitesi.

Tıkla Haber'e Değerli Yorumunu Kat

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyiciyi lütfen kapatınız