Magazin Haberleri

Dj Gezgin kimdir? Müge Anlı Mehmet Karahan olayı nedir?

Müge Anlı’da bu hafta gündem olan olaylardan biri de Dj Gezgin olayı yani gerçek adı ile Mehmet Karahan oldu. Kardeşinin başvurusu sonrasında yapılan araştırmalar ilk neticesini verdi. İşte olayla ilgili son gelişmeler…

DJ GEZGİN KİMDİR, MÜGE ANLI MEHMET KARAHAN OLAYI NEDİR?

Etrafında Dj Gezgin olarak bilinen Mehmet Karahan’dan uzun süre haber alınamaması sonrası. Fatma Karadağ kardeşini bulmak için Müge Anlı’ya başvurdu. Karahan’ın öldürüldüğü düşünülen bölgede bir kafatası bulunması olayları daha da derinleştirdi. Yapılacak araştırma sonrası kafatasının Mehmet Karahan’a ait olup olmadığı ortaya çıkacak.

Manisa’da yaşayan Mehmet Karahan, 4 yıl önce kayıplara karıştı. O günden sonra kendisinden haber alınamayan Karahan için kardeşi ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programına başvuruda bulundu. Fatma Karadağ, canlı yayında yaptığı açıklamalarla başta Müge Anlı’yı oldukça şaşırttı.

Kardeşinin para mevzusu yüzünden dövülerek öldürüldüğünü iddia eden Fatma Karadağ, bunu yapan kişinin ise bir dönem birlikte yaşadığı eski sevgilisi olduğunu öne sürdü.

Yaşanılanları “Kardeşimi öldürdükten sonra çiçekli pijamalarımı giydirdi. Tuvalete oturttu. Kokmasın diye her gün banyoda yıkadı. İçeriye de oda parfümü sıkıyordu. Beni bir süre evden dışarı gönderdi. O sırada kardeşimi halıya sarıp gömmüş.” sözleriyle dile getiren Karadağ,  evde zorla tutulduğunu, korktuğu için bu gerçekle yaşamak zorunda kaldığını ifade etti.E-Haber.org Türkiye’nin Haber Sitesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

10 + 18 =

Başa dön tuşu