Magazin Haberleri

Heidi Grey'in Yaptığı İş Şoke Etti! Çıplak Fotoğraflarını… | Magazin Haberleri

Amerika Birleşik Devletleri’nin Arizona eyaletinde yaşayan 22 yaşındaki model Heidi Grey, internetten fotoğraflarını satarak haftada 200 bin liradan fazla kazanıyor. Grey, bir süre hastane ve restoranda çalıştıktan sonra yaptığı işlerden bıkıp,internet üzerinden açık fotoğraflarını satmaya başlayarak hafta 19 bin pound yani 215 bin lira kazanmaya başladı.

HEİDİ

ARKADAŞI TAVSİYE ETMİŞ

Yaptığı işin çok ağır olduğunu ve günde dokuz saat çalışmasının hayatını olumsuz yönde etkilediğini ve kendisine zaman ayıramadığını söyleyen model, daha önce internet üzerinden açık fotoğraf paylaşarak para kazanan bir arkadaşının tavsiyesi ile bu işi yaptığını belirtti. İlk önce hafta sonları fotoğraf çekip satmaya başladığını ama bu sırada restoran işine devam ettiğini, iyi para kazanmaya başlayınca da restoran işini tamamen bıraktığını ve hayranlarına fotoğraf satarak hayatını kazanmaya başladığını söyledi.

heidi

HAYATI DEĞİŞTİ

Kazandığı para ile hayatının büyük kısmının değişmeye başladığını belirten Heidi, parasının büyük bölümünü estetik ve cilt bakımına verdiğini söyledi. Kendisinden 29 yaş büyük biriyle ilişkisi olan Heidi, erkek arkadaşının yaptığı estetiklere destek verdiğini söyledi.

heidi

2 hesabı bulunan Heidi Grey’in instagram hesabının birinde 2 milyon 300 bin, diğerinde ise 1 milyona yakın takipçisi var.

E-Haber.org Son Dakika Haberin Adresi. Magazin Haberleri

Kaynak

Tıkla Haber'e Değerli Yorumunu Kat

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyiciyi lütfen kapatınız