Sağlık Haberleri

‘Microblading’ uygulamasında fiyat uyarısı – Sağlık Haberleri

Zamanla seyrekleşen ve formunu kaybeden kaşlar için ideal gürlük, kalınlık ve uzunlukta doğal kaşlar elde etmeyi sağlayan yöntem olarak bilinen Microblading uygulamasında uzmanlardan fiyat ve kullanılan malzemelerle ilgili uyarılarda bulundu. Modacı ve güzellik merkezi işletmecisi Mehmet Sait Dalmış, ‘Microblading’ tekniğinde birbirinden farklı fiyatlar talep edildiğini ifade ederek, uygulama sırasında kullanılan malzemelere dikkat edilmesi gerektiğini söyledi.

Doğru yöntem ve tekniğin tercih edilmesinin Microblading uygulamasının başarısına olumlu katkı sunacağını anlatan Dalmış, “300 ila 2 bin TL arasında farklı fiyatlarda uygulanan bu yöntemde esasında yapılan işlemler hemen aynıdır. Bir uygulamanın pahalı yapılıyor olmasının kaliteli bir şekilde yapıldığı algısı da yanlış. Kaşlar her zaman güzellik sektörünün üzerinde dikkatle durduğu bölgeler arasında yer alır. Kaşların genetik ve çevresel etkenlerden kaynaklı olarak farklı görünüm özelliklerine sahip olduklarını ifade edebiliriz.

Yakın zamana kadar kaşlar için uygulanan teknik ve yöntemlerin sayısının az olduğu da biliniyor. Ancak son zamanlarda kalıcı makyaj uygulamalarının kaşlarda mükemmel sonuçları ortaya koydukları da biliniyor. Bu kapsamda en çok tercih edilen kalıcı makyaj uygulamaları arasında Microblading ilk sıralarda yer alıyor. Günümüz koşullarında ideal kalıcı makyaj uygulamaları arasında yer alan Microblading tekniğinin farklı ücretlerle uygulandığını biliyoruz. Kimi zaman 2 bin TL gibi büyük rakamların da alındığı bu uygulama için 300 TL gibi makul ücretlerin de alındığı biliniyor. Pandemi döneminde insanlara moral ve motivasyon sağlamak amacıyla Microblading uygulamasını uygun fiyat aralığında yapıyor. Pahalı ücretin her zaman kaliteli olduğu algısı yanlış. Bu uygulama sırasında kullanılan malzemenin niteliğine dikkat edilmesi gerekiyor. Yine doğru yöntem ve tekniğin tercih edilmesinin Microblading uygulamasının başarısına olumlu katkı sunacak. Dalmış Beauty olarak, Covid-19 pandemisi döneminde her zaman uygun fiyat politikasını benimsiyoruz” dedi.E-Haber.org Türkiye ve Dünya’dan Son Dakika Gelişmelerini Takip Eden ve Okuyucularıyla buluşturan Haber ve Magazin Sitesi.

kaynak:CNN

Tıkla Haber'e Değerli Yorumunu Kat

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyiciyi lütfen kapatınız