Magazin Haberleri

Şef Akademi jüri üyeleri kimdir? Şef Akademi 2021 jürileri kimler?

Şef Akademi jürisinde yer alan ünlü isimler merak ediliyor. Yapımını Provizyon Medya’nın, sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği ve FOX izleyicisiyle buluşan yeni yarışma programı “Şef Akademi”nin hazırlıkları son hız devam ediyor. İşte Şef Akademi jürisinde yer alan isimler…

Şef Akademi jüri üyeleri kimdir?

Şef Akademi jürileri arasında Arda Türkmen, Ali Ronay ve Ayhan Sicimoğlu yer alıyor. Yüzlerce başvuru arasından “Şef Akademi” finalisti olan on beş yarışmacı, Türkiye’nin ünlü şefleri Arda Türkmen, Ali Ronay ve eşsiz yemek kültürüyle gurme ve gezgin Ayhan Sicimoğlu karşısında yemek konusundaki kabiliyetlerini sergilerken, hem bireysel hem de ekip olarak birbirleriyle kıyasıya rekabette olacaklar.

Şef Akademi Ayhan Sicimoğlu kimdir?

Şef Akademi jüri üyeleri arasında Ayhan Sicimoğlu yer alıyor. Ayhan Sicimoğlu 71 yaşındadır. 25 Ağustos 1950 tarihinde doğan Ayhan Sicimoğlu Niğde’de dünyaya geldi. Kayseri kökenli bir ailede büyüyen Ayhan Sicimoğlu’nun babası 1957-1959 yılları arasında Kayseri Belediye Başkanlığı görevini üstlendi.

AYHAN SİCİMOĞLU HAKKINDA DETAYLI BİLGİLER İÇİN TIKLAYINIZ

Şef Akademi Ali Ronay kimdir?

Şef Akademi jürisinde yer alan Ali Ronay, gastronomi alanında; 19 yıllık hem yurt dışı hem de yurt içi deneyimine sahiptir. 27 yaşında baş aşçı olup dikkat çeken Ali Ronay Anadolu Türk Mutfağı’nı dünyaya tanıtmak için 10 yıldır Anadolu Mutfak Kültürleri üzerinde araştırmalar yapmıştır.

ALİ RONAY HAKKINDA DETAYLI BİLGİLER İÇİN TIKLAYINIZ…

Şef Akademi Arda Türkmen kimdir?

Şef Akademi Jürisinde yer alan Arda Türkmen 46 yaşındadır. 1975 yılında dünyaya gelen Arda Türkmen lise eğitimini Saint Benoit Fransız Lisesinde tamamlamıştır. Bilgi Üniversitesinde çift ana dal yapan Arda Türkmen İşletme ve Sahne Gösteri Sanatları bölümlerinden mezun oldu. 

ARDA TÜRKMEN HAKKINDA DETAYLI BİLGİLER İÇİN TIKLAYINIZE-haber.org Türkiye ve Dünya’dan Son Dakika Gelişmelerini Takip Eden ve Okuyucularıyla buluşturan haber ve Magazin Sitesi.

Tıkla Haber'e Değerli Yorumunu Kat

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyiciyi lütfen kapatınız