Magazin Haberleri

Survivor'da Acil Durum Konseyi! Barış Özbek elendi mi, hastalığı ne? Acun Ilıcalı açıkladı!

Survivor’da 11 Mart 2021 akşamı acil durum konseyi yapıldı. Acun Ilıcalı acil durum konseyinde yarışmacıların bilmesi gereken önemli bilgiyi aktardı. Ünlüler takımında Barış Özbek’in midesinde rahatsızlık bulunuyordu. Konuyla ilgili Acun Ilıcalı son durum bilgilerini aktardı. Son dakika açıklamasına göre Barış Özbek’in hastalığı ağırlaştı. Peki ama Barış Özbek elendi mi?

Survivor’da Barış Özbek geçen hafta rahatsızlığı sebebiyle kontrol altında tutuluyordu. Midesinde rahatsızlık bulunan Özbek’in sağlık durumu giderek ağırlaştı ve açlık sebebiyle yarışmaya veda edemeyeceği öğrenildi. 

Barış Özbek elendi mi?

Acun Ilıcalı Barış Özbek’in rahatsızlığının giderek arttığını ve aç kaldığı için mide rahatsızlığının daha büyük problemler yaratacağını duyurdu. Barış Özbek’in midesinde rahatsızlık bulunuyordu ve zorlu yarışma koşullarından dolayı bu hastalık arttı. Acun Ilıcalı, ” Survivor Barış Özbek için bitti.” dedi. 

E-Haber.org Türkiye ve Dünya’dan Son Dakika Gelişmelerini Takip Eden ve Okuyucularıyla buluşturan Haber ve Magazin Sitesi.

kaynak:CNN

Bir Yorum

Tıkla Haber'e Değerli Yorumunu Kat

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyiciyi lütfen kapatınız