Teknoloji Haberleri

Yeni iPhone’un Apple Watch’a benzer bir özelliği olacak

Bu, Apple’ın yaklaşan iPhone modelleri için her zaman açık ekranlar üzerinde çalıştığını öne süren ilk sızıntı haber değil. Bir diğer kaynak Max Weinbach, bu yılın başlarında Apple’ın akıllı saatlerinin gelecekteki iPhone cihazlarının da sahip olduğu aynı tür düşük sıcaklıklı polikristal oksit (LTPO) panelleri kullanabileceğini ima etmişti.

Sızan yeni raporlar, Bloomberg’in dört yeni iPhone’dan “en az birinin” bir LTPO ekranı içereceğine dair önceki raporuna uygun. Teknoloji, pil ömrünü korumak için akıllı saatlerin ekran yenileme hızlarını dinamik olarak ayarlıyor.

Analist Ming-Chi Kuo ayrıca bu yılın başlarında, bu yıl gelen Pro iPhone’ların LTPO ekranlara ve 120Hz yenileme hızlarına sahip olacağını söyledi. Gurman, iPhone ekranlarının her zaman açık olma olasılığına ek olarak, Apple’ın büyük olasılıkla bu sonbaharda, “en geç Eylül ve Kasım ayları arasında” yeni MacBook Pro’ları duyuracağını bildirdi. Raporlardan gelen bir diğer bilgiye göre bilgisayarlar üçüncü çeyrekte üretime başlayacak.E-haber.org Türkiye ve Dünya’dan Son Dakika Gelişmelerini Takip Eden ve Okuyucularıyla buluşturan haber ve Magazin Sitesi.

Tıkla Haber'e Değerli Yorumunu Kat

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyiciyi lütfen kapatınız